X

LEONHARD PFEIFER

Leonardil on kirg mööbli vastu. Tema isa oli mööblirestauraator ja juba lapsena puutus ta iga päev kokku traditsioonilise Euroopa mööblidisainiga. Pfeiferit motiveerib mööblidisainis lahenduste leidmine mis ühendaks funktsiooni, materjalid ja tootmise. Eesmärk on luua lihtsate funktsioonidega ja puhta stiiliga tooteid.

Leonhard Pfiefer lõi 2003 aastal oma disainistuudio Londonis. Töötades nii disainerina kui tootearendajana on tal mööbli arendamises suur kogemus ja pragmaatiline lähenemine.

SAYS WHO DESIGN

We are Nikolaj and Kasper. We are Says Who Design. Nad esindavad maailmatuntud Taani disaini. Says Who Design on loodud 2011 aastal ja nad esindavad minimalistlikku ja skandinaaviapärast mööblidisaini. Nad austavad mineviku pärandit ja toovad selle tänapäeva.

NEILL BUSTIN

Inglismaal sündinud disaineri juured on traditsioonilises Inglise mööblidisainis.

Tema kirg luua huvitavat ja inspireerivat mööblidisaini mis peegeldaks klientide püüdlusi ja mõtteid.

Neill Bustin on elanud nii Inglismaal kui Saksamaal ja ta teeb koostööd paljude tundud sisekujundusfirmadega.

HARUKA FURUYAMA

Haruka on tegija kellel on nii disaineri kui mööblitisleri taust.

Tema teadmised annavad disainile haruldase sügavuse.

Haruka disaini on mõjutanud Jaapani päritolu ja kuus veedetud aastat Skandinaavias. Viimasel ajal elab Haruka Itaalias, Milanos. Tema eesmärk on jätkata oma arendamist läbi erinevate maade disaini, et saada mööblidisaini täielikuks professionaaliks.

CARLOS GUIJARRO

Kasvanud vahemere ääres, on Carlose disain mõjutatud sealsest elustiilist. Teda on lapsest peale ümbritsenud loodus, kunst ja meri. Oma disainikoolituse sai Carlos Barcelonas, ELISAVA disainikoolis. Seal oli tal suurepärane võimalus arendada professionaalseid oskusi ja meetodeid. Carlos on disaininud tooteid Inglise, Saksa, Hollandi ja Taani firmade jaoks. Carlose disainis on põimitud Skandinaavia ja Lõuna Euroopa disain. Tema oskus kombineerida on andnud Carlosele tuntuse mööbliturul

Pavel Vetrov

Pavel Vetrov on sündinud 1987. aastal Ukrainas. Ta on lõpetanud ülikooli mööblidisaini erialal ja täna on tal selles valdkonnast töökogemust ligi kümme aastat. Temalt on tellinud projekte kuulsad kaubamärgid nagu Woodman, Lexus, Temahome, Premier Group, Zegen ja paljud teised.

Oma karjääri jooksul on ta võitnud üle 70 auhinna, nende hulgas Red Dot, German Design.

Tema töid on näidatud ja mainitud ning analüüsitud kõige tähtsamates ajakirjades üle maailma, nende hulgas Forbes, Elle, Vogue ja Le Figaro. Peale kõige on ta järjepidev osaleja kõikidel suurematel Euroopa disaininäitustel kaasa arvatud IMM Cologne, Salone del Mobile Milano, London Design Fair, Paris Design week ja Maison & Objet.

EMILE JONES

Emile on disainer Londonist, kes töötab erinevate rahvusvaheliste klientidega mitmetel erinevatel aladel nagu mööbel, valgustus, autotööstus, graafika ning brändidisain.

Algselt õppis ta mööblidisaineriks ning hilisem omandas magistrikraadi ka disainis. Tal on kogemused erinevatel projektidel alates kõrgklassilistest piiratud kogusega toodetest kuni jaemüügi tooted massituru jaoks.

Baasi ja lähenemise töö taga on hea materjalide ja tootmise tundmine vastavalt brändile ja jaemüügile, jälgides toote ideed kuni tarbijani välja. Lõpptulemuseks on lihtne, innovatiivne ja aus disain keskendudes igale elemendile viimase detailini mis oleks kasulik kõigile.

Michael Hilgers

! idee design studio loob orienteeritud lahendusi töö- ja elukeskkondadele.

Berliinis asuv disainistuudio iidee (asutanud arhitekt Michael Hilgers) on juba kümmekond aastat välja töötanud ruumi säästvaid lahendusi kompaktse elu jaoks.

Hilgersi väljatöötatud 'pragmaatilise disaini' projekteerimismetoodika keskendub lahendatavale probleemile.

Selle disainiprintsiibiga ignoreerib koolitatud puusepp teadlikult juba saadaval olevaid lahendusi.

Disainer töötab välja uusi, individuaalselt sobivaid ja ennekõike praktilisi lahendusi.

Michael Hilgers pole kunagi huvitatud suurejoonelise kuju leiutamisest; teda inspireerib „igapäevase eripärasuse” avastamine.