X

LEONHARD PFEIFER

Leonardil on kirg mööbli vastu. Tema isa oli mööblirestauraator ja juba lapsena puutus ta iga päev kokku traditsioonilise Euroopa mööblidisainiga. Pfeiferit motiveerib mööblidisainis lahenduste leidmine mis ühendaks funktsiooni, materjalid ja tootmise. Eesmärk on luua lihtsate funktsioonidega ja puhta stiiliga tooteid.

Leonhard Pfiefer lõi 2003 aastal oma disainistuudio Londonis. Töötades nii disainerina kui tootearendajana on tal mööbli arendamises suur kogemus ja pragmaatiline lähenemine.

SAYS WHO DESIGN

We are Nikolaj and Kasper. We are Says Who Design. Nad esindavad maailmatuntud Taani disaini. Says Who Design on loodud 2011 aastal ja nad esindavad minimalistlikku ja skandinaaviapärast mööblidisaini. Nad austavad mineviku pärandit ja toovad selle tänapäeva.

NEILL BUSTIN

Inglismaal sündinud disaineri juured on traditsioonilises Inglise mööblidisainis.

Tema kirg luua huvitavat ja inspireerivat mööblidisaini mis peegeldaks klientide püüdlusi ja mõtteid.

Neill Bustin on elanud nii Inglismaal kui Saksamaal ja ta teeb koostööd paljude tundud sisekujundusfirmadega.

HARUKA FURUYAMA

Haruka on tegija kellel on nii disaineri kui mööblitisleri taust.

Tema teadmised annavad disainile haruldase sügavuse.

Haruka disaini on mõjutanud Jaapani päritolu ja kuus veedetud aastat Skandinaavias. Viimasel ajal elab Haruka Itaalias, Milanos. Tema eesmärk on jätkata oma arendamist läbi erinevate maade disaini, et saada mööblidisaini täielikuks professionaaliks.

CARLOS GUIJARRO

Kasvanud vahemere ääres, on Carlose disain mõjutatud sealsest elustiilist. Teda on lapsest peale ümbritsenud loodus, kunst ja meri. Oma disainikoolituse sai Carlos Barcelonas, ELISAVA disainikoolis. Seal oli tal suurepärane võimalus arendada professionaalseid oskusi ja meetodeid. Carlos on disaininud tooteid Inglise, Saksa, Hollandi ja Taani firmade jaoks. Carlose disainis on põimitud Skandinaavia ja Lõuna Euroopa disain. Tema oskus kombineerida on andnud Carlosele tuntuse mööbliturul